SlužbyDržíme v rukou nástroje pro fungující podnikání v turismu

Mix nástrojů a řešení

MARKETING SOLUTIONS dává podnikání v oblasti turismu, hotelnictví a wellness smysl. Marketing spojujeme s obchodními nástroji, kvalitním know-how, zkušenostmi z provozu a dobrými kontakty. Držíme v rukou základ pro řešení, se kterým jsou ve finále spokojeni podnikatelé/provozovatelé i jejich koncoví zákazníci.
Naše služby se navíc s ohledem na požadavky trhu, potřeby zákazníků a rozšiřující se tým specialistů pozvolna rozšiřují.


(Nejen) marketingová analýza & strategie

Příprava komplexní marketingové analýzy a strategie s možným přesahem do obchodní, ekonomické i provozní oblasti podnikání. Od přípravy logomanuálu až po přípravu finančního plánu.

Nastavení ukazatelů pro sledování výkonnosti

Pojmenování, nastavení, vyhodnocení a sledování klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI) pro hotely a penziony, wellness centra, skiareály, celoroční resorty.

Eshopy & e-commerce

Tvorba eshopů pro malé i velké klienty na míru s řadou nejmodernějších hejbátek, filtrů, štítků a uživatelských funkcí. Kvalitní "nekrabicové" řešení s intuitivním adminem a reportingem.


Re/design & vývoj webu, SEO

Tvorba moderních, chytrých webů s vlastním redakčním systémem a nastavením SEO pro vyhledávače. Weby, které prodávají, jsou atraktivní a snadno dohledatelné

PPC kampaně & online

Google Ads, Sklik, remarketing, retargeting, nastavení klíčových slov, nativní inzeráty. Vše na míru a profesionálně.

E-mail & sms marketing

Snadná tvorba moderních newsletterů ve vlastním redakčním systému, intuitivní prostředí, reporty, statistiky, pokročilé funkce pro kvalitní marketing


API - chytré mapy, QR, e-průvodci

Naše API určené pro klienty podnikající v hospitality a turismu je dokonalá marketingová zbraň.
Nabízíme jedinečnou platformu, která dokáže hosta provést oblastí ve 2D i 3D mapě, proznačit v mapách neomezené množství vlastních bodů zájmu, zarezervovat či prodat službu, zakoupit občerstvení přes "QRko", zaslat klientovi do telefonu odměnu, dárek či slevu na cokoliv. Vše úhledně s krásnou grafikou, přístupem do adminu a reporty pro další analýzu.

PR & story telling

Najdeme USP daného projektu a navážeme na něj příběhy, které prodávají. Výstupy v médiích - PR články, tiskové zprávy, komerční sdělení, copywriting

Grafika & ilustrace

Grafika je nedílnou součástí tváře značky. Vytvoříme brand, logo, grafický manuál "corporate identity" stejně tak jako působivou grafiku webu, letáku, postery, bannery pro online marketing i vlastní originální a nezaměnitelné kresby.


Foto, video & dron 360°

Spolupracujeme s nejlepšími fotografy, dronisty, kameramany, kteří se na svou profesi specializují a skvěle doplňují tým grafiků a online specialistů.

Zážitkové a naučné stezky

Dokážeme provázat příběh či obchodní značku také do nejbližšího okolí vašeho zařízení. Naučné, interaktivní, zážitkové stezky dokážeme nejen navrhnout a zrealizovat, ale díky naší API také rozmluvit či rozhýbat na obrazovce telefonu.

Scene "voňavý" marketing

Vůně na míru vašeho provozu, harmonie vůní vycházející z cílové skupiny, místa či širších vazeb k povaze projektu. Profesionální přístup od začátku do konce se skutečným odborníkem na scene mnarketing.