AQUA TERME SPA VISTAStručný popis projektu

V zimě 2025 se všichni návštěvníci Dolní Moravy dočkají unikátního komplexu bazénů, saun, fitness, beauty a wellness služeb. Ve třech podlažích bude k dispozici nabídka služeb srovnatelná s nejatraktivnějšími wellness a spa resorty v Rakousku.
AQUA TERMA SPA VISTA nabídne vnitřní i venkovní bazény, výplavový termální bazén, dětský spray park, bazének pro nejmenší, 3 tobogány či venkovní skluzavky. Patro se saunami nabídne unikátní koncept vnitřního a venkovního saunového světa se 4 suchými saunami, 3 parními komorami, venkovním jezerem, wellness čajovnou, zážitkovou ceremoniální saunou a spoustou odpočinkových zákoutí. Chybět nebudou ani 2 privátní wellness centra s whirpooly a saunami. Klienti nepřijdou ani o nabídku masáží a beauty procedur v 5 kabinách. Atraktivní nabídku doplní také moderní fitness zóna a restaurace. AQUA TERME SPA VISTA bude přímo propojeno se stávajícím Wellness hotelem Vista. Vstup do wellness komplexu bude k dispozici také veřejnosti.


Rozsah práce na tomto projektu

2021-doposud
  • zakládající člen pracovní skupiny při navrhování celého konceptu projektu wellness centra
  • od roku 2023 externí konzultant pro část wellness a saunového světa
  • vedení projektu za část vnitřního a venkovního saunového světa, koordinace činností a příprav projektu mezi investorem, architektem a dodavateli
  • koordinace profesí a komunikace mezi investorem, architektem a dodavateli za část bazénů a spa
  • zajištění zpracování základního logo manuálu projektu
Vlastní stránky projektu: www.dolnimorava.cz


Vytvořila společnost